JOB de LUX: KFC caută DIRECTOR pentru magazinul din Bistrița ! Investitorii trag tare și vor să deschidă MALL -ul înaintea Sărbătorilor de Iarnă!

Noul shopping center al Bistriței se află în plin proces de amenajare pe Calea Moldovei, la numărul 40A, lângă Kaufland și este dezvoltat de cel mai mare investitor de astfel de retail park-uri din Belgia – Mitiska Reim. Magazinele se vor întinde pe o suprafață de 10.000 de metri pătrați, urmând să fie amenajate și 500 de locuri de parcare. În total, dezvoltatorii estimează că vor fi create 250 de noi locuri de muncă.

Vrei să te angajezi la mall? Vezi ce companii internaționale caută personal!

Lucrările la MALL-ul din Bistrița vor fi gata înaintea Sărbătorilor de Iarnă!

Lucrările vor fi gata până la finele acestui an și majoritatea spațiilor din centrul comercial Galeria Bistrita au fost închiriate, printre brandurile care vor veni aici numărându-se H&M, New Yorker, CCC, Deichmann, Flanco, Hervis, Takko Fashion, Pepco, Noriel, dar și KFC, conform dezvoltatorului.

a42

selgros-bistrita-ziar-de-bistrita-400

gm-bistrita-2

galleriabn

1024px-KFC_logo.svg

Managerul de tură se va ocupa de buna desfășurare a activitații zilnice a restaurantului.

Candidatul ideal pentru K.F.C :

– Absolvent de studii superioare – constituie un avantaj;
– Cunostințe medii de operare a calculatorului;
– Foarte bune abilități de comunicare, organizare, planificare, monitorizare si feedback;
– Păstrarea datelor și a informațiilor confidențiale;
– Experientă in redactarea de rapoarte si documente;
– Experientă în coordonarea unei echipe;
– Rezistență la stres și la muncă susținută;
– Capacitatea de a face față situațiilor dificile ce pot apărea in relația cu clienții.

Descrierea jobului: MANAGER de TURĂ!

Responsabilități principale:

– coordonarea angajaților și întocmirea programului de lucru săptămânal.
– gestionarea materiei prime, efectuarea corecta a comenzilor si verificarea acestora.
– întocmirea corecta a rapoartelor zilnice, săptămânale, lunare.
– se asigură că standardele și procedurile companiei sunt îndeplinite corect.
– asigură instruirea teoretică si practică a angajaților.
Descrierea companiei
Yum! Brands este cea mai mare companie de lanţuri de restaurante şi unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Mărcile de restaurante deținute de companie – KFC, Pizza Hut și Taco Bell – sunt liderii globali în materie de produse alimentare din categoriile pui, pizza și stil mexican.

Kentucky Fried Chicken este cea mai mare companie din lume care comercializează produse din carne de pui.

In România sunt 63 de locații KFC, în orașe ca: București, Timișoara, Oradea, Cluj Napoca, Iași, Constanța, Sibiu, Deva, Târgu Mureș, Brașov, Craiova, etc.

CLICK și APLICĂ pentru acest JOB!

Citiți și:

locuri-de-munca-1

Vrei un job la Stat, bine-plătit? Iată posturile vacante din tot județul!