Lanţul de restaurante asiatice Noodle Pack caută personal pentru unitatea ce va fi deschisă în galeria comercială Bistrița Retail Park. Ce salarii și ce facilități oferă viitorilor angajați?

Lanţul de restaurante asiatice NOODLE PACK va deschide o unitate în noua galerie comercială Bistrița Retail Park, de pe strada Calea Moldovei, în apropierea magazinului Selgros.

”Angajăm personal bucătărie și casieri în Bistrița. Salariul 1.400 de lei + bonusuri din vânzări + bonusuri de performanță + transport gratuit” anunță reprezentanții Noodle Pack.

Bistrițenii aflați în căutarea unui loc de muncă și care doresc să opteze pentru unul dintre posturile disponibile pot obține mai multe detalii la numărul de telefon 0735 061 107 sau la adresa de email: cariera@noodlepack.ro.

Reprezentanții companiei spun că posibilii candidați trebuie să îndeplinească o serie de cerințe:

  • Dețin tehnici bune de comunicare și muncă în echipă;
  • Sunt perseverenți, dorind mereu să avanseze profesional;
  • Sunt atenți la detalii și au putere de concentrare;
  • Nu prezintă trăsături negative de caracter;
  • Au minimum studii medii;
  • Experiența în domeniul alimentar nu este necesară.

Lucrătorul comercial are următoarele responsabilități principale:

  • Operează în bucătăria restaurantelor în toate etapele de preparare;
  • Pregătește materia primă prin operațiuni de decojire, spălare și tăiere;
  • Cântărește fiecare porție și se asigură că preparatele prezintă calitățile specifice impuse de rețetele noastre;
  • Verifică stocurile și se asigură că punctul de lucru este aprovizionat;
  • Se îngrijește de spațiul de muncă, întreținându-l în condiții optime de curățenie;
  • Asigură cele mai bune servicii față de clienții noștri;
  • Încasează sumele de bani aferente comenzilor efectuate;
  • Programul se poate adapta în funcție de nevoile salariaților.

Salariu și beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Bonusuri asigurate lunar;
  • Tichete de masă;
  • Transport gratuit;
  • Avansare în funcție.

Lanțul de restaurante Noodle Pack este un concept unic în România, bazat exclusiv pe rețete de Noodle din grâu sau orez. ”Sloganul nostru, ”Choose Smart”, este o invitație pentru clienții noștri, de a face o alegere cât mai potrivită pentru ei și familia lor. Noi le promitem că va fi una sănătoasă și gustoasă” spun reprezentanții companiei.

Noodle Pack avea, la sfârșitul anului trecut, peste 10 restaurante în principalele oraşe din România.

FOTO: www.noodlepack.ro

One comment

  1. Balan Marius- PARTIDUL VERDE B-ta

    Semnati petitia online; NU VREM PIATA CENTRALA MINERALIZATA. O mai puteti face pana in 10 mai.